Cafe 80's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi poljubac garantovan

Ići dole

Prvi poljubac garantovan Empty Prvi poljubac garantovan

Počalji od Admin Čet Sep 28, 2023 8:36 pm

Prvi poljubac garantovan

Pre neki dan posle tuširanja i treninga svalio sam se na kauč pored svoje devojke koja je gledala Seinfelda...

U ovoj epizodi bio je grumen mudrosti za koji sam mislio da svaki momak treba da zna.

Seinfeld razgovara sa ženom, i oni se pitaju zašto se nikada nisu spojili.

Razlog?

Nikada nije bilo neprijatne tišine.

Sada... možda verujete da je neprijatno ćutanje loša stvar, i može biti... ali se takođe može iskoristiti u VAŠU korist.

Naročito kada je u pitanju prvi poljubac.

Doći ću do toga za minut, ali prvo želim da pričam o metodi koju sam uvek koristio za prvi poljubac.

CST tehnika za navođenje devojke da te poljubi

Poljubac, posebno prvi poljubac, ne zahteva nikakve posebne tehnike ili pametne linije.

U stvari, ne kažem NIŠTA pre nego što se poljubim sa devojkom, i predlažem da uradite isto.

Sve što treba da uradite je da zapamtite akronim CST.

C označava blizu.

Pre nego što uradiš bilo šta, želiš da joj se približiš.

Ako vas dvoje sedite, želite da sedite butina uz butinu.

Ako niste dovoljno bliski, nećete moći da stvorite tu tenziju koja vodi do prvog poljupca.

Sledeći…

S označava sporo

Ako želite da uživa u tom prvom poljupcu, i dozvolite da taj poljubac dovede do nečeg više, onda MORATE da idete polako.

Kasnije možete ubrzati, ali ne žurite kada prvi put dobijete taj poljubac.

Ljubljenje je veliki deo predigre, a ako želite da se ona napali onda je od suštinskog značaja da idete sporo.

Ako idete prebrzo, to neće biti baš prijatno i možete brzo da pokvarite trenutak.

I na kraju…

T označava jezik

Momci koriste MNOGO previše jezika…

Većina žena MRZI to…

To je ogromna isključenost za žene, a takođe sam se osramotio kada su mi ribe rekli da koristim previše jezika.

Evo osnovnog pravila…

Razmislite o tome koliko jezika mislite da treba da koristite, a zatim smanjite tu količinu za oko 30%, a onda je to obično prava količina jezika.

Sada... gore sam pomenuo neprijatne tišine.

Kada sam bio mlađi, plašio sam se neprijatnih tišina, video sam ih kao znak loše veštine razgovora.

Ali kako sam evoluirao kao čovek, aktivno sam tražio te tišine.

(Definitivno probajte ono što ću vas naučiti)

Ako sam sa devojkom, razgovor je prošao dobro, ona mi dozvoljava da je dodirnem, a mi uspostavljamo duboki kontakt očima... onda čekam te tišine.

Tada dolazi taj prvi trenutak tišine, tada držite kontakt očima, približite joj se i kažete...

Zaista želim da te poljubim sada…

Ne čekajte reakciju, samo idite na poljubac (zapamtite da žene žele da muškarci preuzmu vođstvo).

Ovo nije vreme da budete pametni ili smešni.

Ovo je vreme da pokažete svoju muževnost.

Ako je prerano, možda će se okrenuti, ali to je u redu.

Žene će vam oprostiti što ste prebrzo postupili, ali vam neće oprostiti (i izgubiti interesovanje) što nikada niste preduzeli akciju.

Sledeća stvar koju želim da predajem je malo napredna... ali je dobro poslužila mnogim studentima i članovima zajednice, i to nije nešto što predajem često.

Napredni tekst „Garantovani poljubac“.

Ono što ću vas naučiti je prilično napredno i može biti pomalo rizično... pa vam savetujem da budete oprezni.

Uz to rečeno…

Kada je u pitanju slanje poruka ženama, ne želite da ostanete zaglavljeni dok joj šaljete poruke dugo vremena.

Naročito ako ste dobili njen broj u baru ili na tinderu, gde ste oboje svesni da je vaša namera da se ponovo sretnete lično.

Dakle, ono što predlažem je da prvo unesete datum...

Pošaljite joj poruku o tome da je pozovete na nešto što zvuči primamljivo.

Jedan od mojih dobrih prijatelja koristi sledeću poruku:

Imam ozbiljno pitanje za vas... Nadam se da nije previše... ali evo ga.

Šta misliš o tome da uzmeš neke ukusne margarite, malo takosa koji zalijevaju usta, i da se nasmeješ, dok ja besramno flertujem sa tobom cele noći?

Ono što se radi u tekstu iznad je prilično jednostavno, ali i briljantno.

On ide na sasvim običan sastanak, uzimajući meksičku hranu, i stvara veoma primamljivu sliku o tome kako će taj sastanak izgledati.

Zatim ga završava tako što je očigledan u pogledu flertovanja sa njom, što pokazuje da je zainteresovan za više od samo prijateljskog susreta, što donosi neku vrstu smelosti koju žene apsolutno obožavaju.

Posle ovog teksta postoji samo jedan od tri načina na koja bi žena odgovorila.

Nezainteresovan, radoznao i veoma zainteresovan.

Ako nije zainteresovana, mogla bi da kaže ne ili da te samo natera (što je sranje, ali postoji mogućnost).

Ako je radoznala, onda će pristati da izađe sa vama, ali neće pokazati mnogo entuzijazma. Ovo bi moglo izgledati nešto poput „Svakako u redu“.

A ako je veoma zainteresovana, onda će reći nešto poput „Hahaha, da, to zvuči NEVEROVATNO!
Uradimo to Smile

Sada... za ono što ste čekali.

Tekst „Garantovani poljubac“.

Dakle, recimo da ste postavili datum...

Ona se sa entuzijazmom slaže…

I zvanično ste odredili dan i vreme...

Ako imate sva tri ova faktora zaključana, onda možete poslati sledeći tekst...

"Ja sam uzbuđen! Tako si sladak, i deluješ tako zabavno... Neću da lažem, biće mi teško da se sprečim da poljubim tvoje lepo lice.”

Ili nešto u tom smislu.

U najgorem slučaju, ona vam jednostavno neće dati zagarantovano da, a to je najmanje verovatan scenario.

Ona će reći nešto poput „Videćemo“ ili „Hajde da sviramo po sluhu“.

Što je u redu, već ste podesili datum, nema potrebe dalje da gurate.

Verovatniji scenario je ono što ja nazivam neutralnim da, gde će se ona složiti i biti u redu sa tim, ali neće biti previše oduševljena time.

Obično će izgledati nešto poput „Ha,ha u redu Smile“.

U najboljem slučaju, ona će biti uzbuđena što će vas poljubiti, ili čak izazvati da je poljubite, što je zapravo prilično čest odgovor i obično će izgledati otprilike ovako:

„Voleo bih to hehe“, ili „Uradi to, usuđujem se Wink“,

Sada... ovaj sledeći deo je STVARNO napredan, i to je majstorski hak koji sam naučio pre nekog vremena.

Predlažem da to uradite SAMO ako dobijete odgovor u najboljem slučaju... ovaj prljavi mali trik će vam garantovati da ćete dobiti poljubac DRUGI DRUGI kada se sretnete na ovom sastanku. Samo reci sledeće….

„U tom slučaju bih mogao biti u iskušenju da poljubim te lepe usne u trenutku kada te vidim (STAVITE DAN DATUMA).

Ako ste sve uradili kako treba…

Ako ste zaključali datum...

A ako je na sve odgovorila oduševljeno, onda će reći da, a ti ćeš je odmah poljubiti.

A da bih bio siguran da ćeš se povaliti na prvom sastanku, evo tehnike koju ja zovem...

The Time Varp Technique

Ono što možda ne znate je da ljudi ne mere vreme u stvarnim sekundama i minutima koji prolaze...

U našem mozgu vreme se meri brojem događaja koji se dešavaju.

I što više vremena žena provodi sa vama, veća je verovatnoća da će spavati sa vama ili čak uskočiti u vezu sa vama.

Dakle, ako želite da ubrzate stvari, možete učiniti nešto vrlo jednostavno...

Idite na nekoliko mesta na svom prvom (ili sledećem) sastanku.

Kada sam bio sam, moja rutina je bila prilično jednostavna.

Prvo bih odveo devojku u park, prošetali bismo okolo, razgovarali i malo se upoznali.

Onda bih je odveo u bar, gde bismo birali pesme na džuboksu i popili piće ili dva.

Posle bih je odveo u prodavnicu sladoleda.

(sporedna napomena: pre nego što sam saznao za tekst zagarantovanog poljupca, obično je bilo oko prodavnice sladoleda gde bih išao na prvi poljubac).

Onda bih je odveo u drugi bar koji je imao šaflbord, bazen, pikado i beer pong. Ovde smo igrali jednu ili više utakmica.

Na kraju ću je pozvati nazad kod sebe.

Dakle, evo ga…

Kako postići taj prvi poljubac, napredna tehnika za garantovanje prvog poljupca i kako imati savršen sastanak koji povećava vaše šanse da povalite.
Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 259
Join date : 10.09.2023
Age : 46
Location : Beograd

https://cafe80.forumotion.me

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu