Cafe 80's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIKADA NE POGREŠITE ​​OVAJ PRVI SASTANAK

Ići dole

sastanak, žena, devojka, savet, saveti prvi sastanak Empty NIKADA NE POGREŠITE ​​OVAJ PRVI SASTANAK

Počalji od Admin Čet Nov 02, 2023 11:51 am

NIKADA NE POGREŠITE ​​OVAJ PRVI SASTANAK

Danas želim da vam dam jednostavan način da garantujete da će prvi sastanak uvek dobro proći.

Prvo… mali hak koji je inspirisan finansijskim člankom Ramita Stehija.

On je autor dobre knjige pod nazivom „Naučiću te da budeš bogat.“ – Definitivno je preporučujem ako želite da povećate svoje finansije.

I u ovom članku je rekao nešto o novcu što se može primeniti na mnoge stvari, uključujući i devojke.

Bolje je početi sada nego kasnije

U ovom slučaju mislio je na otvaranje štednog računa.

On tvrdi da je čak i ako jedva prolazite, mnogo bolja ideja da počnete da odlažete novac (redovno) sada, nego da čekate dok ne zaradite više novca.

Prvo, to razvija naviku štednje, tako da ćete se već naviknuti na to kada na kraju dobijete bolje plaćen posao ili povišicu.

Drugo, novac, bez obzira koliko malo odložite, i dalje se zbraja.

Dakle, čak i ako trenutno možete da odložite samo 20 USD nedeljno, i dalje ćete imati 1040 USD do kraja godine.

To je dovoljno da provedete zabavan vikend, nabavite novi računar ili čak dva Plaistation 5.

Ako je 100 dolara nedeljno, do kraja godine imaćete 5.200 dolara.

Što je više nego dovoljno za prilično slatko putovanje u inostranstvo.

Njegova poenta je da ako ne odlažete novac, bez obzira na to koliko je mali iznos u dolarima... onda pravite grešku.

Možda se pitate... kakve to veze ima sa devojkama?

Ista filozofija važi i za prilaženje devojkama.

Svakodnevno čujem razne izgovore da ne razgovaram redovno sa devojkama...

Momci su mi govorili stvari poput „Nemam vremena.“, čak i ako je to samo 30 minuta u toku dana, da razgovaram sa jednom novom devojkom u parku tokom vaše pauze za ručak.

Momci su mi takođe govorili stvari poput: „Počeću da pričam sa devojkama svaki dan nakon što izgubim k funti/bolje plaćen posao/itd.”

I uvek imam isti odgovor kada čujem takvu vrstu izgovora...

Iako ćete verovatno imati više samopouzdanja od gubitka težine, anksioznost koja dolazi od približavanja slučajnim ženama ne nestaje magično jer ste smršali.

Ta anksioznost nestaje samo sa iskustvom.

Sa devojkama postaješ bolji razgovorom sa devojkama.

Spoljašnji faktori kao što su koliko novca zarađujete, koliko ste u formi ili bilo šta slično - nemaju nikakve veze sa vašim veštinama da razgovarate sa devojkama i da ih privučete.

Dakle, čak i ako možete da nađete vremena samo da razgovarate sa JEDNOM ženom dnevno, to je 365 žena godišnje, to je DALEKO VIŠE žena nego što prosečan momak razgovara za pet godina.

To iskustvo se dodaje.

I po mom mišljenju, mislim da pravite veliku grešku ako ste samac i ne razgovarate sa ženama svaki dan.

Uz sve to rečeno…

Nakon što vam svakodnevni razgovori sa devojkama pređu u naviku, uskoro ćete početi da dobijate tone telefonskih brojeva i tone sastanaka.

Postoji jedna stvar koju treba da uradite na svakom prvom sastanku

To je plata za prvi sastanak.

Zvuči kao da to više ne bi trebalo da bude, a zaista postoji sve veći broj žena koje kažu da su spremne da podele račun i koje su u redu ako muškarac ne plati prvi sastanak...

ALI, čak i tako, velika većina žena tamo želi da muškarac plati.

Kao prvo, vi ste taj koji ju je pozvao da izađete, pa zašto ne biste platili ako je to bila vaša ideja.

Zatim, duboko u svom mozgu, oni i dalje žele da se osećaju kao da se o njima može brinuti i da muškarac treba da preuzme vođstvo.

Muško je platiti prvi sastanak (mada podela računa obično nije).

Ovakve muške karakteristike imaju mnogo dublji i biološki uticaj na to da li ćete se ženi dopasti ili ne.

Ove vrste osobina su mnogo važnije za ženu od vašeg izgleda ili koliko novca zarađujete.

Poznajem MNOGE atraktivnih žena kojima ne smeta da podele račun, ali apsolutno neće biti zainteresovane da ikada više vide momka ako on barem ne posegne za računom.

Mnogi od njih ne mogu ni da objasne zašto ih to isključuje, jednostavno jeste.

Ali možda mislite da nemate toliko novca ili jednostavno ne želite da potrošite previše novca na devojku, za koju niste sigurni da li će spavati sa vama ili ne.

Ili ako biste čak voleli da se družite sa njom.

To je u redu… jer…

Prvi sastanak ne mora biti skup

Ne možete uvek znati da li će vaš prvi sastanak biti sa devojkom za koju ste toliko zainteresovani.

Ili ako će vaš prvi sastanak biti čak i dobar.

Dakle, ako preuzimate ovaj rizik... Zašto se kockati sa svojim novcem?

Imam drugara koji je uzeo svaku devojku koju je sreo na istom prvom sastanku, i nikada nije potrošio više od 20 dolara.

On je iz Njujorka, au Njujorku postoje dva muzeja - Prirodnjački muzej i Metropoliten muzej umetnosti - odvojeni centralnim parkom.

Oba muzeja imaju „predloženu cenu“, što znači da vam daju preporuku šta treba da platite, ali u stvarnosti možete platiti šta god želite, čak i ako je to samo peni.

Moj drugar bi platio ulaznicu od 1 dolara za svaku osobu (to je dva dolara), nakon što bi istražili prvi muzej sa njegovim pratiocem, lutali bi kroz centralni park, možda bi uzeli hotdog i vodu za svaku osobu (to je još 5 dolara), a zatim bi idite u drugi muzej i potrošite još dva dolara.

To je ukupno 9 dolara na ovom sastanku, ženama se to apsolutno dopalo, a mnoge od njih su spavale s njim nakon što je ovaj prvi sastanak završen.

Za jednog, muzej je dovoljno miran gde vas dvoje zaista možete da se upoznate.

Ali u isto vreme puno stvari o kojima vas dvoje možete razgovarati ili naučiti zajedno.

Takođe je jedinstveno, većina momaka ne pomišlja da vodi žene u muzeje, i iako je moj drugar poveo mnogo žena na ovaj tačan datum, većina njih je zaista cenila trud koji je uložio u planiranju cele stvari.

(To je još jedna muška osobina u kojoj žene polude, planiraju stvari i budu odlučne. Ako mi ne verujete, samo pitajte ženu šta želi da jede za večeru, i vrlo brzo ćete videti zašto većina žena želi odlučne
muškarce .)

Ovaj prvi sastanak je usledio posle „Efekata vremenskog iskrivljenja“ koji sam spomenuo prošle nedelje.

To je još jedna muška osobina na koju žene polude, planiraju stvari i budu odlučne. Ako mi ne verujete, samo pitajte ženu šta želi da jede za večeru i vrlo brzo ćete videti zašto većina žena želi odlučne muškarce.)

Ovaj prvi sastanak je usledio posle „Efekata vremenskog iskrivljenja“ koji sam spomenuo prošle nedelje.

Vodeći ženu na tri odvojene lokacije, izgledalo je kao da su otišle na tri sastanka, što je dovelo do toga da je moj prijatelj završio mnoge muzejske sastanke u spavaćoj sobi.

Postoji i još jedna „skrivena“ karakteristika o vođenju žena na jeftine sastanke…

Filtrira loše devojke.

Devojke koje su pristale da se sretnu samo zato što žele besplatan obrok, ili da piju besplatno.

Jednom sam pokušao na kreativniji sastanak sa devojkom koju sam upoznao na mreži i odlučio da je odvedem na igralište.

Dok sam se zabavljao, mogao sam da kažem da nešto nije u redu sa njom…

Išli smo do sledeće lokacije sastanka koji sam planirao i ona mi je rekla nešto poput „Znaš... samo da bi ti pomogla u budućnosti, devojka voli da je vode na večeru na sastanak.”

Tad mi je palo na pamet da ona aktivno pokušava da se NE zabavlja, jer jedino što je želela od mene je besplatan obrok.

Verovatno uopšte nije bila zainteresovana za upoznavanje muškaraca i možda je već imala momka sa kojim je spavala.

Srećom, već sam imao još jedan sastanak, sa ženom koja je zaista izgledala cool, zakazan za sledeći dan, a potrošio sam samo 5 dolara na arkadi.

Presekao sam gubitke i otišao kući.

Zato zapamtite, još uvek možete da ispadnete muževno i privlačno za devojku, impresionirate je i uđete u krevet sa njom, a da pritom ne potrošite mnogo novca.
Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 259
Join date : 10.09.2023
Age : 46
Location : Beograd

https://cafe80.forumotion.me

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu