Cafe 80's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antonijević pokazao mejlove pa poručio: "Bjelogrlić je bitanga"

Ići dole

Antonijević pokazao mejlove pa poručio: "Bjelogrlić je bitanga" Empty Antonijević pokazao mejlove pa poručio: "Bjelogrlić je bitanga"

Počalji od Sensei Sre Nov 15, 2023 11:37 am

Antonijević pokazao mejlove pa poručio: "Bjelogrlić je bitanga"

Reditelj Predrag Gaga Antonijević rekao je u gostovanju na TV Prva da je mu je Dragan Bjelogrlić nudio mito za dodelu sredstava.

IZVOR: ALO.RS SREDA, 15.11.2023. | 10:00

"On ceo život tako radi, prebijali su kolege i tu ima 10 slučajeva. To kolege znaju. Bolno mi je kad vidim da se prave ludi, da na jedan bipolaran način sve tretiraju kao 'idemo u protest protiv nasilja', 'idemo sa nasilnikom', ali bože moj, važno je da imamo mržnju prema Vučiću, to nas objedinjuje", rekao je i dodao:

"Njega razumem, jer to je bitanga jedna koja radi to što radi ceo život. Svi se nešto prave blesavi, govorim o kolegama. Ja preživljjavam sve ovo, konstantno se istina izvrće, napadaju i Daru iz Jasenovca, i sve što se uradi. I pritom su ljudi kao Bjelogrlić, koji su nemoralni do kraja".

Kako je naveo, on ga ne zanima kao fenomen, ali ga zanima kao akademik Kostić, "koji pod stare dane sa takvim ugledom, da puste da im taj čovek bude kolovođa u borbi protiv nasilja".

Antonijević je pokazao i mejlove koje mu je slao Dragan Bjelogrlić.

"Imate nalaz sudskog veštaka da je mejl autentičan. Sve kolege znaju da je pretio. Javnost zna s kim ima posla. To su ljudi koji se vode svojim interesom, nemoralni. Narod zna ko su oni".

"Ljudi moraju da znaju, pogotovu u svetlu svih ovih ratova i dešavanja, ko ćete da vas vodi. Ako želimo mir i prosperitet, da porodice žive i stvaraju, za mene nema dileme. Postoji čovek koji ima kapacitet, i koji je već dokazao i na domaćem i na internacionalnom planu da je sposoban da vodi i ekonomiju i spoljne poslove. Uspeva da Vučić vodi našu jedinu Srbiju ispravno, i da će narod izabrati ispravno", rekao je.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=11&dd=15&nav_category=11&nav_id=2433709
Sensei
Sensei
Moderator
Moderator

Posts : 357
Join date : 17.09.2023
Age : 43
Location : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu