Cafe 80's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čeda Jovanović (LDP): Na izbore idem zato što ima ljudi koji razumeju da mora drugačije

Ići dole

Čeda Jovanović (LDP): Na izbore idem zato što ima ljudi koji razumeju da mora drugačije Empty Čeda Jovanović (LDP): Na izbore idem zato što ima ljudi koji razumeju da mora drugačije

Počalji od Sensei Sre Nov 15, 2023 6:30 am

Čeda Jovanović (LDP): Na izbore idem zato što ima ljudi koji razumeju da mora drugačije

Predsednik Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović izjavio je da na izbore ide zato što zna i veruje da ima ljudi koji razumeju da mora drugačije.

Kako kaže, pred nama su izbori, raspisani zato što ih je tražio Dragan Đilas, a na to pristao Aleksandar Vučić.

- Đilas ih je tražio, jer nije znao šta će sa još jednim protestom koji je upropastio, a Vučić ih je raspisao zato što po ko zna koji put u izbore ide, da se u zemlji ne bi ništa promenilo - rekao je Jovanović.

Lider LDP postavio je pitanje zbog čega učestvuje na tim izborima i zašto se, kako kaže, vraća iz podruma u kojem su ga oni gotovo sahranili.

- Na izbore idem zato što znam i verujem da ima ljudi koji razumeju da mora drugačije - istakao je Jovanović.

"Mi smo ljudi koji svi o svemu znaju"

Prema njegovim rečima, mi smo ljudi koji svi o svemu znaju, a posebno o srpskoj politici.

- Znamo da u njoj gotovo svako svakog laže, da su u njoj svi protiv svih i da su retki oni koji ne mogu baš sa svakim - rekao je lider LDP.

(Tanjug)

https://www.blic.rs/vesti/politika/ceda-jovanovic-ldp-izlazi-na-izbore-2023-na-izbore-idem-zato-sto-ima-ljudi-koji/b1wcs8f
Sensei
Sensei
Moderator
Moderator

Posts : 357
Join date : 17.09.2023
Age : 43
Location : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu