Cafe 80's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja tajna supermoć

Ići dole

moja tajna supermoć, moja tajna supermoc Empty Moja tajna supermoć

Počalji od Admin Čet Sep 14, 2023 8:24 am

Moja tajna supermoć

Kada sam bio sam, imao sam prednost u odnosu na većinu momaka kada je u pitanju upoznavanje devojaka u barovima i klubovima…

Nisam visok 6 stopa 5, nisam bio smešno bogat, niti sam imao veze koje su mi dale besplatne flaše i dozvolile mi da presečem liniju...

To je bila činjenica da sam uvek bio trezan.

Nemojte me pogrešno shvatiti, volim da pijem.

Uživam u nekoliko piva sa svojim prijateljima, a ponekad uživam i da se napijem.

Ali u ranim dvadesetim shvatio sam da pijenje zapravo radi protiv mene u barovima.

U srednjoj školi mi je usađeno da moraš da piješ da bi upoznao žene.

Mislim... to smo radili kada sam bio u srednjoj školi.

Pre odlaska na žurku igrali bismo sa paketom od šest.

Idi i pij još više na zabavi.

I razgovaraj sa devojkama.

Tada je pričanje sa devojkama i pijanstvo funkcionisalo ruku pod ruku, i bilo mi je skoro pomalo čudno ako NISTE pili kada izlazite.

Onda sam jednog dana shvatio nešto…

Bio sam u ranim dvadesetim, sedeo sam u kafiću, a u šetnji ova PREKRASNA devojka... držali smo kontakt očima, osmehnula mi se, i stvarno sam želeo da razgovaram sa njom... ali nisam.

Zašto?

Izgovor koji sam sebi rekao je „jer nisam pijan“.

Retrospektivno, to je bio zaista glup razlog da ne razgovaram sa devojkom, ali je u to vreme imao smisla u mojoj glavi.

Posle toga sam pomislio da bih, ako bih mogao da se sretnem i razgovaram sa ženama kada sam trezan, to bilo kao da imam supermoć.

Tada sam se zakleo da ću shvatiti ceo ovaj razgovor sa devojkama dok se trezne dešavaju.

Zato sam doneo svesnu odluku da prestanem da pijem (ili prestanem da se opijam u najmanju ruku) kada sam izlazio sa ženama.

Neću da lažem... u početku je bilo teško.

Uprkos tome što sam u to vreme razgovarao sa stotinama žena, bio sam pomalo zbunjen i nisam znao šta da radim.

Ali zadržao sam se…

Nakon što sam četiri ili pet puta otišao u bar bez pića, uradio sam to…

Ljutio sam se sa devojkom koju sam upoznao u baru, potpuno trezan, i odveo je kući.

Od tada je upoznavanje i druženje sa devojkama dok sam bio trezan postalo previše lako, i bilo je jasno da imam veliku prednost u odnosu na sve druge momke u baru.

Lako sam mogao da uočim kada je žena bila zaljubljena u mene, dok sam ranije samo pijan razgovarao sa bilo kojom devojkom na koju sam naleteo.

Održavanje razgovora postalo je mnogo lakše.

Mogao sam da znam kada je žena želela da je poljubim, a kada je želela da je odvedem kući.

I najbolji deo…

Nisam samo razgovarao sa ženama u barovima, počeo sam da pričam sa ženama SVUDA.

Čekajući u redu u kafiću, kada sam šetao parkom, u DMV-u, bukvalno svuda gde je bila slatka devojka... Razgovarao bih sa njom.

Pošto sam prestao da pijem da bih upoznao žene, prestalo je da postoji ta povezanost sa alkoholom i nabijanjem na žene.

Nehotice sam se istrenirao da samo razgovaram sa privlačnim ženama kada sam ih video, dok je pre moje telo bilo obučeno da razgovara sa privlačnim ženama nakon što sam imao zujanje.

U svakom slučaju, ispostavilo se da sam bio u pravu što sam upoznao žene kada sam trezan. Zaista je bilo kao imati supermoć.

U početku sam bio pomalo nesiguran da ne pijem u barovima.. Uostalom, i sam sam nekada mislio da je čudno sresti žene kada si trezan.

Tako da bih neko vreme naručio soda vodu sa krečom da se umeša, ali sam prestao nakon nekoliko nedelja kada sam shvatio da je nepotrebno.

Da ne spominjem da sam uštedeo MNOGO novca kada sam napravio ovu promenu.

Nisam imao pojma koliko novca trošim po barovima, ali kada sam prestao da se oslanjam na alkohol da bih upoznao žene, imao sam mnogo više novca u ruci.

Sada... Već sam pričao o ovome i momci su me pitali „Šta kažeš kada žena pita zašto ne piješ?“

Moj mladi padavan…

Ispostavilo se da većini devojaka nije stalo, i zapravo će se ugledati na vas što jednostavno kažete „Ne želim da se napijem večeras“.

Za sve moje godine upoznavanja trezvenih devojaka, samo su me DVA (od bukvalno stotina, a verovatno i preko hiljadu) nazvali dosadnim što ne pijem...

Ispostavilo se da su me samo testirali, a kada sam prošao njihov test, bili su svuda po meni.

Sada… možda se pitate šta sam rekao…

Oba puta sam odgovorio rekavši: „Da, ja sam dosadan momak. Ako mislite da je to dosadno, morate da vidite moju kolekciju maraka.”

Sada… nisam jedini momak koji je ovo doživeo.

Jedan od mojih prijatelja je penzionisani trener za sastanke, i dugo je popio nekoliko pića i bio bi pripit i pripit pre nego što je otišao na neki od svojih kurseva za treniranje uživo.

Onda je jednog dana pozvao drugog trenera da bude gostujući govornik na jednom od njegovih događaja, i ispostavilo se da je gostujući govornik bio potpuno trezan dugi niz godina i bio je jedan od NAJBOLJIH koje je ikada video sa ženama...

Rekao mu je da ga je zbog toga stid i inspirisao u isto vreme.

Šteta jer kao profesionalni trener sa mnogo klijenata treba da ima veštinu da lako upozna žene kada je trezan, ali u isto vreme inspirisan da unapredi svoje veštine.

Kao i meni, i njemu je u početku bilo teško... ali nakon nekoliko nedelja shvatio je da je mnogo lakše upoznati žene kada je bio trezan.

Rekao mi je da je takođe primetio drastičan porast kvaliteta žena koje je upoznao.

Upoznao je devojke koje su se više bavile samorazvijanjem, koje su više putovale, koje su imale posao.

A ovo je bilo i moje iskustvo.

Mnoge žene koje vode veoma bogat život su previše zauzete i fokusirane na važnije stvari od opijanja svakog vikenda.

Dakle, sa svim tim što je rečeno…

Želim da izazoveš sebe.

Ne kažem vam da prestanete da pijete, ali vas izazivam da upoznate žene kada ste trezni.
Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 259
Join date : 10.09.2023
Age : 46
Location : Beograd

https://cafe80.forumotion.me

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu