Cafe 80's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siner: Resetovao sam se posle Novaka

Ići dole

Siner: Resetovao sam se posle Novaka Empty Siner: Resetovao sam se posle Novaka

Počalji od Sensei Pet Nov 17, 2023 8:25 am

Siner: Resetovao sam se posle Novaka

Italijanski teniser Janik Siner nije podlegao euforiji posle velike pobede nad Novakom Đokovićem.

IZVOR: B92 PETAK, 17.11.2023. | 07:45

Odoleo je pritisku i savladao Danca Holgera Runea 6:2, 5:7, 6:4 za prvo mesto u "Zelenoj grupi" na Završnom mastersu u Torinu.

Siner je tako prvom pobedom u duelima sa Runeom pomogao i Đokoviću i "povukao" ga sa sobom u polufinale turnira.

"Malo sam osetio leđa u drugom setu, neki kao klik posle jednog pokreta, ali prošlo je. Sve je u redu sa telom. Bilo mi je važno da se resetujem posle pobede nad Novakom, da se borim od starta, jer dosad nisam bio dobio Holgera. Od drugog seta je servirao mnogo bolje, ovo je pozitivna pobeda", rekao je Siner.

Siner je opet pomenuo sjajnu podršku sa tribina.

"Poseban osećaj, privilegija. Malo više pritiska, ali pozitivnog pritiska. Volim da sam u takvoj situaciji i mislim da sam se dosad dobro nosio sa svime. Publika mi daje mnogo snage, pogotovo kad se pomalo mučim na terenu".

Na koga će Novak u polufinalu
Siner ima 22 godine i prvi je Italijan u istoriji koji se plasirao u polufinale Završnog mastersa.

Tamo će igrati sa drugoplasiranim iz "Crvene grupe" gde je vrlo neizvesna situacija.

Prvi je Danil Medvedev sa dve pobede.

Za drugo mesto u polufinalu bore se Aleksandar Zverev i Karlos Alkaras koji imaju po pobedu, , s tim da Nemac ima bolji međusobni skor posle trijumfa u prvom kolu nakon tri seta.

Alkaras u petak igra sa Medvedevom, a Zverev sa Rubljovom.

https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2023&mm=11&dd=17&nav_id=2435007

https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2023&mm=11&dd=17&nav_id=2435007

Idemo Nole do pobede! cheers
Sensei
Sensei
Moderator
Moderator

Posts : 357
Join date : 17.09.2023
Age : 43
Location : Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu