Cafe 80's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiha linija za pokupljanje

Ići dole

Tiha linija za pokupljanje Empty Tiha linija za pokupljanje

Počalji od Admin Čet Sep 14, 2023 8:22 am

Tiha linija za pokupljanje

Danas želim da vas naučim tehnici koja mi je smešno olakšala zabavljanje, kada sam bio sam.

Negativan stav govora tela.

Prošle godine na zabavi za Badnje veče, moja tadašnja devojka mi je rekla nešto poput „Ta devojka Sara je ZAISTA zaljubljena u tebe…“

U početku sam bio zbunjen i nisam imao pojma o čemu priča.

Ova devojka Sara i ja smo razgovarali o potpuno dosadnim stvarima, poput investicija i poslovanja.

Nije bilo šale.

Nisam flertovao sa njom.

Ništa…

Razgovor je zapravo bio prilično suv.

Ali onda me je pogodilo... kada sam pomislio na to, Sara je bila prilično osetljiva, imala je veoma dubok kontakt očima, dala mi je gomilu komplimenata i smejala se kada sam rekao skoro bilo šta...

Šta je to bilo?

To je način na koji sam stajao.

Godinama sam kao samac davao ženama „negativan govor tela“.

Negativan govor tela je samo način na koji stojite, što ukazuje da niste toliko zainteresovani za osobu ili razgovor ispred vas.

To je trik koji sam pokupio od stručnjaka za govor tela, koji je bio bivši agent FBI.

(Jako preporučujem njegove knjige, njegovo ime je Džo Navaro)

Vidite... ako ženi date negativan govor tela, to pokreće njenu podsvest da veruje da joj se ne sviđate i da zapravo želite da odete.

Ako kombinujete neverbalne signale da ste zainteresovani za nju, dok ubacujete neverbalne signale da niste zainteresovani za nju, zbunićete njen podsvesni mozak.

Ovo će dovesti do toga da počne da vas juri nakon vašeg odobrenja.

Kao rezultat toga, ona će vas videti kao privlačnijeg muškarca ...

Ona će verovati da ste selektivan muškarac, koji neće samo uzeti bilo koju ženu koju sretne.

Šanse su da će početi da vas juri.

A možda se čak i malo uzbudi.

Dakle, kako navesti njenu podsvest da veruje da ste zainteresovani i da niste zainteresovani u isto vreme?

Jednostavno... dajete joj negativan govor tela, održavajući kontakt očima, pa čak i tu i tamo ubacite nekoliko komplimenata.

(Napomena: Pokušajte da izbegnete komplimente o njenom izgledu, jer su komplimenti za njenu kosu, cipele, odeću, šminku itd. u redu)

Kada je jedna osoba privučena drugoj, oni imaju tendenciju da se suoče sa njima sa stopalima okrenutim prema njima.

Dakle, ako stanete na način da razgovarate sa ženom sa stopalima okrenutim od nje, ona će podsvesno verovati da joj se ne sviđate i da ćete svakog trenutka otići.

Zato predlažem da razgovarate sa ženom preko ramena, sa stopalima okrenutim od nje...

Nešto kao da ste na putu da odete u kupatilo, ali ste zastali na sekund da pozdravite nekoga.

To se zove negativan govor tela.

Pravilno korišćenje negativnog govora tela (uz održavanje kontakta očima) moćnije je od bilo koje pametne ili smešne linije za podizanje koju ikada možete da upotrebite.

To je izuzetno prikriven način da privučete žene, i to je jedan od jedinih načina na koje sam otkrio da se žena zaista uvuče u vas dok vodite čak i najdosadnije razgovore.

Ova tehnika NAROČITO dobro funkcioniše kada ubacite...

Lažno vremensko ograničenje.

Ne moram da ulazim previše u detalje sa ovim…

Ako ranije niste čuli za ovu tehniku, prilično je jednostavna.

Sve što treba da uradite je da kažete devojci da nemate mnogo vremena pre nego što počnete da razgovarate sa njom.

U stvari, ako ste precizni u pogledu toga koliko vremena imate, bolje funkcioniše.

Dakle, to ide nešto poput „Hej, imam samo oko dva i po minuta pre nego što moram da upoznam svoje prijatelje, ali samo sam hteo da te pitam (UMETNI PITANJE OVDE).

Kombinovanje ove tehnike sa negativnim govorom tela i snažnim kontaktom očima će u velikoj meri garantovati da nikada više nećete biti odbijeni.

Sada… pre nego što odem hteo sam da kažem još jednu stvar…

Studije pokazuju da 80% svih ciljeva koje ljudi sebi postavljaju ne uspevaju.

Ovo je bilo i moje iskustvo.

Ne treba vam izgovor da postignete cilj, samo morate da želite da to uradite i uradite.

U stvari, evo nekoliko stvari koje biste trebali znati o postavljanju ciljeva…

- Vaš cilj bi trebalo da bude težak, ali izvodljiv:

Ako je cilj previše težak, onda ćete se izgoreti i odustati.

Na primer, ako NIKADA ranije niste vežbali, onda ne bi trebalo da kažete sebi da ćete vežbati sat vremena svaki dan.

Kada postavite previsoko letvicu, osećaćete se jako loše kada ne uspete.

Još jedan običan primer je odustajanje od cigareta.

Ako prestanete da pušite jednu ili dve kutije dnevno, i odjednom se ohladite, velike su šanse da će nešto izazvati da poželite da pušite, popušićete cigaretu, osećaćete se loše zbog neuspeha, i šanse su da ćete se ponovo vratiti pušenju.

A sa druge strane medalje kada postavite cilj previše nisko, nećete dobiti osećaj dostignuća.

Nećete dobiti onu navalu dopamina i serotonina koju imate kada postignete stvari, a biće teže želeti da nastavite.

Zato učinite svoj cilj teškim... samo ne previše teškim.

- Počnite sa malim i napredujte:

Recimo da želite da prestanete sa šećerom, a imate zavisnost od koka-kole (kao što to rade mnogi), kao što sam gore pomenuo… hladna ćuretina retko funkcioniše. To funkcioniše za neke ljude, i velike su šanse da ste sreli nekoliko ljudi koji su uspeli da budu hladni… ali većina ljudi ne uspe kada prihvati ovaj pristup.

Umesto toga, utvrdite koliko limenki gaziranih pića u proseku pijete dnevno i smanjite nedeljni prosek. Ako popijete 10 konzervi koka-kole nedeljno, ograničite se na 7 prve nedelje, zatim 5 druge nedelje, zatim 3, pa 1, pa 0.

Ako želite da počnete da gradite mišiće, ali NIKADA ranije niste vežbali... nemojte postavljati određeni cilj za gubitak težine ili pokušavajte da radite određeni trening svaki dan. Većina programa vežbanja je dizajnirana za ljude koji već imaju naviku da svakodnevno vežbaju, tako da su preteški za potpune početnike.

Umesto toga, počnite tako što ćete odlazak u teretanu pet puta nedeljno pretvoriti u naviku, čak i ako je to samo za odlazak u teretanu, hodajte na traci za trčanje 5 minuta i vratite se kući.

Isto je i sa prestankom pušenja, čitanjem, odlaskom na dijetu itd.

Postavite nisko (ali ne prenisko) i napredujte.

- Doslednost je zakon.

Mislim da je ovo prilično razumljivo.

Što više radite nešto i radite ka cilju, brže će vam to postati obično.

I što pre to postane obično, brže ćete postići svoj cilj.

Milioneri ne ostvaruju bogatstvo preko noći, gojazni ljudi ne izgube 200 funti za mesec dana, a muškarci koji se odlično snalaze sa ženama obično počinju da ne mogu da pozdrave devojku – a kamoli da povaliju.

- Na kraju... ciljajte na mesec, a zatim razbijte taj cilj na manje komade kojima se može upravljati.

Postavite VELIKI cilj, a zatim stvorite značajne ciljeve na putu ka ovom ogromnom cilju.

Na primer, recimo da želite da izgledate kao bodibilder, koji teži 200 funti i ima 10% telesne masti.

Ako ste novi u vežbanju... ovo je brdo zadatka.

Dakle, kao što sam gore pomenuo, počnite sa malim i napredujte.

Prvo postavite sebi cilj da odlazak u teretanu postane navika, zatim postavite da osvojite svoju ishranu, pratite to povećanjem intenziteta i učestalosti koliko često idete u teretanu, a zatim prilagodite svoju ishranu da biste došli do težine i nivoa koji želite .

Nema ništa loše u postavljanju velikog cilja.

Ohrabrujem vas da tako uradite.

Ali ako želite da postignete taj ogroman cilj, moraćete da stignete tamo u fazama.

Ukratko:

Izazovite sebe…

Počnite sa malim…

Budite dosledni...

I napredujte ka VELIKOM cilju.

Velike promene se ne dešavaju preko noći, one se dešavaju postepeno, tokom dugih vremenskih perioda.

Počnite sada i držite se toga.


Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 259
Join date : 10.09.2023
Age : 46
Location : Beograd

https://cafe80.forumotion.me

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu