Cafe 80's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I najhladnija devojka će vas juriti ako ovo radite...

Ići dole

i najhladnija devojka će vas juriti ako ovo radite, devojka Empty I najhladnija devojka će vas juriti ako ovo radite...

Počalji od Admin Čet Sep 14, 2023 8:16 am

I najhladnija devojka će vas juriti ako ovo radite...

Ako postoji nešto što bih voleo da znam na koledžu, to je ovo...

Kada vas žene testiraju, to je obično zato što im se sviđate.

Sada… postoji način da izbegnete ove testove i da naterate žene da skaču kroz obruče da bi pošle sa vama.

Morate biti muževniji, ali postoji problem...

Muškost je pod napadom

Nije iznenađenje… ali naša kultura je postala feminizovanija.

Muškost se često označava kao „toksična“ i možda niste svesni toga… ali prosečni nivoi testosterona muškaraca opadaju decenijama.

Šanse su da je vaš deda imao mnogo više testosterona u vašim godinama nego vi sada.

I zapravo razumem celu stvar o 'toksičnoj muškosti', ali ono što previše ljudi ne shvata je da nisu muški muškarci u našem društvu koji pokazuju ove toksične osobine...

Obično feminizovaniji muškarci pokazuju ove osobine koje se u današnjem društvu smatraju toksičnim.

Još jedan trend koji vidim je maskulinizacija žena.

Mnoge žene danas se ponašaju onako kako se muškarci obično ponašaju, i to često poštuju kao dobru stvar od strane ratnika socijalne pravde i feminističkih tipova.

Ali evo šta obično ne čujete...

Ove devojke su obično jadne. Postoji žena sa kojom sam dobar prijatelj, i ona prolazi kroz ove divlje emocionalne cikluse.

Jednog dana se hvali kako je divno imati slobodu da spava sa kim želi, koliko god često želi.

Kako može samo da izvuče svoj telefon, a za 10 minuta da momak žuri ka njenoj kući spreman da je preore, poput prilaza sveže prekrivenog snegom.

Sledećeg dana isplače oči, dok pijana gleda Netfliks, i proždire kutiju sladoleda, jer niko od muškaraca koje ona zaista voli ne želi da ostane tu, a ona može da se drži samo mršavih, ženstvenih i dosadnih muškaraca.

Ni ovo nije retka pojava…

Izuzetno je uobičajeno da žene, koje su poricale svoju ženstvenost, prolaze kroz ove česte i intenzivne cikluse depresije.

Zašto?

Zato što su naše rodne uloge više determinisane našom biologijom, nego našim okruženjem, i poricanje naših bioloških potreba će ispasti loše.

Jednostavno rečeno, najsrećniji ljudi na planeti su muškarci koji prihvataju svoju muževnost i žene koje prihvataju svoju ženstvenost.

Zbog toga kako je naša kultura evoluirala, danas nema ni približno toliko muških muškaraca, nego pre 40, 50 i 60 godina.

A današnja žena očajnički žudi za muževnim muškarcima.

Četiri načina da budete muževniji.

Već sam pomenuo jedan dobar gore, tako da ga neću računati kao jedan od četiri načina. Ali mislim da vredi ponoviti. Ne tražite odobrenje drugih.

Ako se žena ne slaže sa vašim ličnim izborom, NEMOJTE slepo napustiti nešto što volite samo da biste se dopali devojci.

Muškarci koji to rade smatraju se neodlučnima, što je ženski kvalitet.

I ovaj sledeći savet se vezuje za tu lekciju.

1. Uvek započnite i tretirajte odbijanje kao da je deo procesa:

Žene prirodno ne preuzimaju vođstvo, ili barem većina ne. Većina žena neće biti prva koja će vam prići u baru ili zabavi.

Većina žena neće biti ta koja će vas zamoliti za sastanak. Većina žena vam neće prva poslati poruku.

I većina žena neće napraviti prvi korak.

Kao muškarcu, vaš je posao da preuzmete vođstvo, ali mnogi momci se toliko plaše odbijanja da ih to onemogućava da naprave prvi korak.

Prihvatite odbijanje, prihvatite ideju da svaki muškarac bude odbijen i znajte da je to deo procesa.

Nećete dozvoliti da odbacite fazu, ako znate da je odbijanje deo igre.

Čim imate emocionalnu reakciju na odbijanje, igra je gotova.

Takođe, ne zaboravite...

Samo zato što kaže da je previše zauzeta da bi se sreli ove nedelje, ne znači da nikada ne želi da se sastane.

Samo zato što nije spremna da te poljubi u tom trenutku, ne znači da ne želi.

Zato nastavite da pokušavate i ne dozvolite da vas odbacivanje zahvati, već o tome razmišljajte kao o privremenom zastoju.

Ako vas stalno odbija, budite spremni da je pustite, ali jedan ili dva zastoja ne znače da joj se ne sviđate.

2. Ne skrivajte svoju seksualnost.

Ako smatrate da je privlačna, obavestite je.

Ako se vas dvoje zabavljate i ona vas napali, recite joj.

Kao što sam pomenuo ranije, žene žele da vi preuzmete vođstvo.

Ne žele muškarce koji se previše plaše da naprave korak.

Velike su šanse da ona provodi značajnu količinu vremena sa vama, ako ide na sastanke sa vama i ako se vas dvoje družite - onda ona razmišlja o tome da spava sa vama.

Dakle, kada budete spremni da je zakucate kao stolara, jednostavno joj recite „Toliko si me otežala, toliko te želim.“

Onda je samo uzmi za ruku i odvedi je u spavaću sobu.

I zaista je TAKO lako odvesti je u krevet većinu vremena.

3. Budite prisutni.

Za žene, muškarac koji ne može da prođe nekoliko minuta, a da ne pogleda u svoj telefon može biti i dete (iako žene provode mnogo više vremena na svojim telefonima nego muškarci).

Zašto?

Jer muški muškarci znaju kako da budu prisutni tokom stvari.

Oni znaju kako da sednu i fokusiraju se dovoljno dugo da obave stvari. Ne ometaju ih lako i postižu svoje ciljeve.

Imate projekat obrade drveta koji već mesecima leži u vašoj garaži? Nije muško.

Kažete da ćete popraviti polomljena vrata, samo da biste otišli ​​u prodavnicu gvožđara, kupili pravi alat, a onda nikada ne biste došli do njih?

Nije muško.

Žene privlače muškarci koji obavljaju stvari, a da biste to uradili morate znati kako da budete prisutni.

Za ženu su muškarci koji se lako ometaju samo detinjasti.

S obzirom na to, lako možete pokazati svoju sposobnost da se fokusirate i budete prisutni kada razgovarate sa ženom.

Sve što treba da uradite je da isključite telefon, stavite ga negde gde ne možete da ga vidite, uspostavite kontakt očima, obratite pažnju na ono što ona kaže i odgovorite u skladu sa tim.

Ako imate problema da pratite šta ljudi govore i da ostanete fokusirani na razgovore, postoji jednostavan trik koji možete da uradite.

Sve što treba da uradite je da ponovite sve što je rekla, u svojoj glavi, a ako nešto propustite, nemojte se stideti da je zamolite da se ponovi.

I na kraju, ali najvažnije.

4. Budite nezavisni od rezultata.

To znači da nikada ne radite ništa jer očekujete ishod.

Nemojte ići do žene sa ciljem da dobijete njen broj telefona ili da povalite.

Razgovarajte sa njom jer ste tip muškarca koji razgovara sa slučajnim ženama.

Kada počnete da tražite ishod sa ženama, to ćete projektovati svojim govorom tela i izrazima lica.

I kada to shvati, isključiće se i za tebe je gotovo.

Kada razgovarate sa novom ženom, činite to isključivo u svrhu upoznavanja i zabave. To je to.

Zvuči prilično lako, ali to je jedna od onih stvari koje je lakše reći nego učiniti, i znaćete na šta mislim kada počnete da usvajate ove muške navike.

Uz sve to, odabrao sam ove četiri specifične muške osobine jer su to stvari koje možete odmah primeniti i daće vam vrlo primetne rezultate.

Da ne pominjemo što više prihvatate svoju muškost, više ćete primetiti koliko će vam biti lakše razgovarati sa ženama.

Takođe ćete shvatiti povećanje kvaliteta žena koje ulaze u vaš život. Učinite sebi i svojoj budućoj devojci uslugu, potrudite se da prigrlite svoju muškost.

To je sve što imam za danas.
Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 259
Join date : 10.09.2023
Age : 46
Location : Beograd

https://cafe80.forumotion.me

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu