Cafe 80's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MILICI DABOVIĆ UMALO SVE ISPALO U EMISIJI: U opasnom stajlingu došla u emisiju pa otkrila zbog čega je prešla na sajt za odrasle

Ići dole

Milica Dabović, Onlifans, Emisija, stajling, provokativno, haljina Empty MILICI DABOVIĆ UMALO SVE ISPALO U EMISIJI: U opasnom stajlingu došla u emisiju pa otkrila zbog čega je prešla na sajt za odrasle

Počalji od Admin Ned Okt 08, 2023 9:49 pm

MILICI DABOVIĆ UMALO SVE ISPALO U EMISIJI: U opasnom stajlingu došla u emisiju pa otkrila zbog čega je prešla na sajt za odrasle

STARS
07.10.2023. 22:43h 23:07h

Milica Dabović, koja se pre više od godinu dana priključila platformi na kojoj se objavljuju slike za odrasle, gostovala je u emisiji "Magazin In".

Milica je u emisiji ponela crvenu, usku haljinu, dubokog dekoltea, zbog čega su njene grudi, i tetovaža olimpijskih krugova, bile u prvom planu. Osim toga ovaj prizor mnogima je bio neprijatan za gledanje, jer joj umalo sve nije ispalo iz haljine.

Tokom emisije Milica je objasnila i zašto je otvorila nalog na Onlifensu.

Nakon što je objasnila da "golotinje ima svuda", rekla je:

"Kada sam prestala da se bavim košarkom i desilo mi sve to što mi se desilo sa bivšim partnerima, ja sam ostala bez novca. Motivisala me je borba za svoje dete".

Podsetimo, bivša košarkašica Milica Dabović nedavno je raskinula devetomesečnu vezu sa dečkom Milanom Cvetkovićem, venčanim kumom Darka Lazića i Ana Sević, a razlog raskida su, kako je priznala, poroci od kojih nije mogla da odvoji sada već bivšeg partnera.

- Kaže moj sada već bivši momak šta misliš da si pre*****, ne, ljubavi, bila i ostala p**** i po! ostavljena ja, nemam nikoga... ili živeo kraj! Ponosna sam na sebe što sam konačno naučila da cenim sebe i kada treba da stavim tačku! Ma kolika god ljubav bila - napisala je Milica Dabović nedavno u svojoj objavi.

Kurir.rs/ Blic

https://www.kurir.rs/stars/4260948/milici-dabovic-umalo-sve-ispalo-u-emisiji?utm_source=facebook&utm_medium=nk&fbclid=IwAR0p1rKneV9f48SPflzQIwI1FXVn7BJ2e0VeQsWiHgmfMh1vrIybiXcRhf8

Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 259
Join date : 10.09.2023
Age : 46
Location : Beograd

https://cafe80.forumotion.me

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu